Cilt bakımı

Cilt bakımı günümüz insanının ayrılmaz bir parçasıdır.

Cilt bakımıArtan çevre kirliliği ve özellikle hanımların kullandığı makyaj malzemelerinin iyi temizlenememesi, cildin yağ dengesinin bozulması gibi nedenler artık cildimizin daha hızlı kirlenmesine yol açmaktadır.

Bütün bu nedenlere ek olarak güneşin kaçınılmaz yan etkileri artık düzenli ve cildinize uygun ürünlerle daha medikal bir cilt bakımı gerektirmektedir.

Temiz , yumuşak ve parlak görünümlü bir cilt fiziksel ,çekiciliğimizi ayrılmaz bir parçasıdır.

Cildimizin neye ihtiyacı olduğunu ve hangi tür ürünlerin günlük bakımımızda kullanmamız  gerektiği size önerilecek ve aylık bakımlarınız en ince ayrıntısıyla yapılacaktır. Cildinize uygun günlük kozmetik yada medikal ürünler size önerilecek,böylece cildinizin uzun yıllar yaşlanmasının önüne geçilebilecektir.

Vücudumuzun en çok açıkta kalan ve özellikle de güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan kısmı olan yüz derimiz en çok bakım ve korunmaya ihtiyaç duyan bölgemizdir.

Bunun dışında yüz derisi akne, döküntü,alerjik reaksiyonlar ve travmalar sonucu oluşan kalıcı izlerin de oluşumuna açıktır.

Periyodik olarak cildin tazelendirilmesi ,uygun masajlarla dolaşımın arttırılması,deri üstündeki ölü derinin uzaklaştırılıp derinin kendisini daha kolay yenilenmesine olanak sağlanması, size tazelik ve güzellik verecektir.