Işık Dolgusu

ESTETİKTE ÇAĞIN MUCİZESİ – REDENSITY IŞIK DOLGUSU

isik-dolgusuRedensity IŞIK DOLGUSU ile cilde gençlik ışıltısını yeniden kazandırın. Işık dolgusu Redensity ile cilde yeni bir ışık yansıması için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yepyeni bir konsept. 3 hafta aralıklarla sadece 3 seansta gerçekleşen etkili ve basit uygulama. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür benzersiz sonuçlar. 

Işık dolgusu ; ciltte mevcut olan tamamen doğal içeriklerin özel seleksiyonu ile hiyalüronik asit bazlı özel formülün, antioksidan koruması ve alt derinin tekrar yoğunlaştırılması için sinerjik bir biçimde cilde verilmesi ile geri kazanılan gençlik ışıltısıdır.

Tekrar nemlendirme ve tekrar yoğunlaştırma için optimum ölçüm değerleri ve ideal olarak dozajlanmış konsantrasyon ile hazırlanmıştır.

YENİDEN YAPILANDIRMA DERMO KOMPLEKSİ
8 amino-asit, 3 antioksidan, 3 mineral ve vitamin; farmasötik derece ve hipoalerjenikleri ve hiyalüronik asitle uyumlu oldukları ve derinin tümünün tekrar oluşturulması için etkileri kombine edilerek seçilmiştir
Işık dolgusu  ile cildin yenilenmesinde tek uygulamada gözle görülür etki.

GÖZ  ALTI  IŞIK  DOLGUSU Redensity 2
“ Redensity 2 ” göz altı ışık dolgusu ile göz altı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemleri tarihe karışıyor. Redensity II, göz çevresi sorunlarının çözümüne tek seferde yardımcı olan ilk ve tek dolgu ürünü olma özelliğine sahipRedensity II”, gözaltı morluk ve torbalanma problemlerinin giderilmesine ve cildin uzun süreli yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktadır.
Dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu (karnınızın üzerine yatmak gibi) veya uyku düzensizlikleri, bu durumu artırıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir.

Göz bölgemiz her yöne kolayca gidebilen özel bir yağla çevrilidir ve bu yağ olan bölge “septum” adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir. Septum, genetik nedenlerle ve yaşa bağlı bir artışla, yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı inceldiğinden, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşur. Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm   uzun süren etkili “Redensity II Göz altı Işık Dolgusu

Kalıcılığı 1 ile 1,5 yıl arasında değişen ““Redensity II”nin içeriğinde, cildin yapı taşlarından hyalüronik asit, cildi yeniden yapılandırma kompleksi olan 8 amino asit, 3 antioksidan, mineral ve vitaminler ile hasta konforu için lidokain bulunmaktadır.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır.