Kozmik Enerji

KOZMİK ENERJİ NEDİR VE NASIL ETKİ EDER ?
Kozmik enerji sistemi, günümüzde keşfedilmiş olan 200 frekans ‘kanal’ olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Çeşitli hastalık ve problemler üzerinde etkilidir. Sadece şifa vermekle kalmaz, aynı zamanda her insanın bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjileri ortadan kaldırır, bunun sonucunda ise kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.
Kozmik enerji kanalları vücutta ki kas, sinir sistemi, kan sistemi üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi üzerinde çalışır. Psikolojik rahatsızlıklar, stres, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri, sadece üzerinde çalıştığı hastalıkların birkaç tanesidir…
Etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Rusya da bir Tıp Doktoru olan V.A. Petrav 42 ayrı evrensel frekansın varlığını keşfetmiş ve yıllarca bu şifa frekansıyla kendi hastaları üzerinde çalışmıştır. Petrav 1994 yılında Taşkent te ilk Kozmik Enerji okulunu açmıştır.

KOZMİK ENERJİ TERAPİ SEANSI HAKKINDA
ŞİFA SİZİN İÇİNİZDE, TERAPİST SADECE KENDİNİZİ İYİLEŞTİRME SÜRECİNDE KOZMİK FREKANSLAR İLE ARANIZDA BAĞLANTI KURMANIZA YARDIM EDER.
Kozmik enerji şifası hastanın sadece organları için kullanılmaz, bu terapi ile hastanın bütünsel şifası söz konusudur. Her seans sırasında sizin fiziksel bedeniniz yanında ruhsal/psikolojik sorunlarınız üzerinde de çalışır. Bu yüzden her seans sonrasında fiziksel ve psikolojik alanda iyileşmeler söz konusudur. Hasta bir bütün olarak görülür, sadece hasta organı tedavi etmek geçici bir çözümdür. Birey bütünsel olarak iyileşirse kendini iyi hisseder. Tek bir problemli bölge üzerine çalışma semptomları geçici olarak uzaklaştırmaya neden olur. Bir süre sonra semptomların kapınızı tekrar çalması kaçınılmazdır. Hastalık ne olursa olsun ancak BÜTÜNSEL İYİLEŞME sağlandığında kişi iyileşir.
Evrenin kurallarına dayanılarak yapılan en etkili enerji çalışmalarından biri olan bu terapide kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, bu negatif enerjilerin vücutta yaratmış olduğu etkiler temizlenir. Ayrıca fiziksel rahatsızlıkların yanı sıra bu rahatsızlığa neden olan duygusal ve zihinsel nedenlerde temizlenir. İnsanı bir bütün olarak ele alır ve kişilerin hayatlarındaki negatif programlar kişinin çakralarından, organlarından, fiziksel, eterik, zihinsel olarak tüm vücut sisteminden temizlenir.
Her bir çakra sadece belirli organlar üzerinde etkili değildir, aynı zamanda kişinin zihnin aydınlanmasına, bilinçlilik kazanmasına yardım eder. Bedendeki 7 çakra hayat enerjisinin vücuda alınıp organlara dağıtıldığı ve enerjinin işlendiği merkezlerdir. Bu çakralar bağlı bulunduğu organlardan ve aynı zamanda iç salgı bezlerimizden sorumludur. Kozmik enerji terapisiyle çakralar temizlenir, düzgün çalışmaları sağlanır, dolayısıyla bağlı bulundukları bütün organlar ve hormon sistemide şifalanır.
Yazılar bilgi amaçlıdır. Tıbbi bir tedavi ya da teşhis içermez. Sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz.