Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle_Cilt_GenclestirmeLazerle cilt gençleştirme ,kırışıklık tedavilerinde ,cilt sarkmalarının giderilmesinde kullanılan bir tedavi yöntemidir.Yapılan tedavi sonrası birkaç gün sürebilen kızarıklık ve hafif soyulma dışında hastaya rahatsızlık vermeden ,sosyal yaşamdan kopmadan tedavi olmasına olanak verir.

Lazerle cilt gençleştirme dudak,alın,göz çevresindeki ince çizgiler,yüzde sarkma ve esneklik kaybı olanlarda ,güneş hasarına maruz kalan ciltlerde,soluk cansız lekeli cilt yapılarında ,genişlemiş gözenek problemlerinde ,yaşlılık lekelerinde ciltteki kollajen yapıyı artırarak tedavi sonrasında kırışıklıklarda azalma,cillte canlanma ,sarkmalarda toplanma meydana gelir.

Lazerle cilt gençleştirme işlerinde 3 ile 6 seans gerekebilir.Cilt yenileme işlemlerin sonuçları 1 ay sonra başlar ve 6 ay içerisinde en iyi sonuca ulaşılır.Tedavi sonrasında güneş koruyucu kullanmak çok önemlidir. Lazerle cilt yenileme tedavilerine PRP ,mezolift,dolgu,botox uygulamalarıda çalışılırsa çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkar.